fbpx

 rawpixel-648581-unsplash

Napadowe objadanie się

Webinar psychodietetyczny dla specjalisty

Termin: 29.05.2018
Start: 19.00
Czas trwania: 1,5h

Napadowe obżarstwo, kompulsywne objadanie lub zachowania z pogranicza tego zaburzenia są coraz popularniejszym wyzwaniem z jakim musi zmagać się specjalista w gabinecie. To opisane w klasyfikacji zaburzeń psychologicznych zaburzenie odżywiania wymaga specjalistycznej wiedzy i wsparcia. „Lekarzem pierwszego kontaktu”, a nierzadko ostatniego, ze względu na podejście klienta do jego problemu, jest właśnie dietetyk, gdyż problem z założenia dotyczy jedzenia. Niestety to uzależnienie od jedzenia napadowego jest trudne do pokonania, kiedy skupimy się wyłącznie na diecie. Dlatego zapraszamy na webinar, w którym przybliżymy tematykę kompulsywnego objadania się oraz opracujemy plan pomocy pacjentom.

 

Plan webinaru:

  • Napadowe obżarstwo, a kompulsywne objadanie się – czym są, jakie są różnice, jak się rozpoznaje?
  • Charakterystyka osoby ulegającej napadowemu objadaniu się. Aspekty psychologiczne i społeczne.
  • Leczenie zaburzenia odżywiania.
  • Na co zwrócić uwagę w pracy z osobą z napadowym objadaniem się? Metody i narzędzia psychologiczne oparte na programie Christophera G. Fairburna. Jego naukowy program samopomocy został sprawdzony w wielu badaniach klinicznych i uznany za główną formę leczenia problemów z napadowym objadaniem się.

 

Jeżeli chcesz być dobrym specjalistą dietetykiem, który stawia w swojej pracy na zasadę pomagać, a nie szkodzić, koniecznie korzystaj z wsparcia psychologów i psychodietetyków, aby zdobyć nowe umiejętności z pracy z trudnym klientem. Zmiana zaczyna się w głowie, a w głowie osób pragnących dokonania zmiany jest całe mnóstwo sprzeczności. Jako psycholog, psychodietetyk i trener zapraszam na specjalistyczne szkolenie online dla dietetyków, którzy swoją pracę traktują jak misję z trwałym uzyskanym celem.

Koszt: tylko 59 zł w tym:

– 1,5 godz. Specjalistyczne szkolenie psychodietetyczne przeznaczone dla dietetyka z możliwością zadawania pytań

– materiały wysłane po webinarze

– certyfikat uczestnictwa w szkoleniu organizowanym przez Psychologię w Polsce s.p. z.o.o

– nagranie webinaru np. jeżeli nie możesz uczestniczyć w tym terminie, lub po prostu do odsłuchania jako edukacyjny podcast

 

Prowadząca:

Anna Paluch. Jestem psychologiem, psychodietetykiem, specjalistą ds. żywienia, trenerem w Psychologia w Polsce, właścicielką Gabinetu Psychodietetycznego Flow by Ania, autorką projektu “80 dni dookoła zdrowia”, oraz popularnego E-kursu specjalistycznego Psychologia dla dietetyka,  zastępcą redaktor naczelnej w Magazynie Psychologicznym Bang!, ale przede wszystkim lubię i chciałabym inspirować do wprowadzania zmian w swoim stylu życia. Na zdrowie należy patrzeć całościowo i naprawdę trwałe i skuteczne efekty to wynik działań w wielu obszarach. Jednak te kroki są małe i bezbolesne, w ten sposób budują nasze nawyki i zostają z nami na dłużej w przeciwieństwie do szybkich rozwiązań i restrykcji. Szukanie sposobów dzięki narzędziom psychologicznym jak i dietetycznych w podnoszeniu jakości naszego życia jest moją pasją.

REJESTRACJA

 

 

Anna Paluch
Previous

NAJLEPSZE SPOSOBY BY PRZESTAĆ PODJADAĆ SŁODYCZE. MOJA HISTORIA

Next

Pudding waniliowy słodki podwieczorek weekendowy

About Author

Anna Paluch

Jestem psychologiem, psychodietetykiem, szkoleniowcem, autorką szkoleń stacjonarnych oraz e-kursów i webinarów psychodietetycznych dla specjalistów. Już od 5 lat prowadzę Gabinet Psychodietetyczny Flow By Ania, gdzie pomagam naprawiać relacje z jedzeniem, wspieram w wychodzeniu z zaburzeń odżywiania. Udzielam wsparcia psychologicznego w pracy z kryzysem i w pracy nad rozwojem osobistym z zakresu wzmacniania poczucia własnej wartości, pewności siebie czy stawiania granic w relacjach. Wspieram w rozwoju zawodowym w radzeniu sobie ze stresem i wypaleniem zawodowym. Pracuje holistycznie – korzystam z różnych gałęzi psychologii w oparciu o pracę z wartościami i niewspierającymi przekonaniami.

Check Also