fbpx
Małe dziecko u psychodietetyka

Małe dziecko u psychodietetyka. Teoria i praktyka.

Zapraszamy na webinar dla specjalistów pracujących z małymi dziećmi i ich rodzicami. Dedykowany dietetykom, nauczycielom, psychologom, ale również rodzicom. Tematy, które poruszymy dotyczą popularnych problemów, z którymi borykają się rodzice małych dzieci. Oczywiście pozostajemy w sferze psychodietetyki oraz relacji, emocji i potrzeb rozwojowych. Emocje – temat rzeka, ale przede wszystkim sfera, w której zaniedbania prowadzą do poważnych konsekwencji również dla zdrowia i wykształcenia prawidłowego wzorca żywieniowego. Podczas webinaru będziemy opierać się na konkretnych przypadkach z którymi pracowaliśmy. Małe dziecko u psychodietetyka, dowiedz się na co zwrócić uwagę.

Start: 27 maja godz. 20.00

Czas trwania: 1,5 godziny

Tematy poruszone podczas szkolenia:

  • Emocje- dlaczego są ważne i jak wpływają na apetyt i wyboru żywieniowe dzieci.
  • Temperament i próg sensoryczny, wpływ genów i środowiska na zachowanie dzieci.
  • Trening emocjonalny, czym jest i dlaczego łączy się z pracą dietetyka?
  • Potrzeby rozwojowe w kontekście jedzenia
  • Negatywizm dziecięcy – dlaczego słowo „nie” jest tak ważne i kiedy nie trzeba go brać na poważnie w kontekście jedzenia.
  • Lęk separacyjny i funkcjonowanie w przedszkolu.
  • Trening czystości – jak go prawidłowo przeprowadzić i jak poradzić sobie z lękiem przed zrobieniem kupki…
  • Od emocji do problemów z jedzeniem, czyli podłoże problemów z jedzeniem u dzieci, o czym warto wiedzieć?

Koszt: tylko 79 zł w tym: 

– szkolenie z możliwością zadawania pytań,

– materiały wysłane po webinarze,

– zaświadczenie o  uczestnictwie,

– link do pobrania nagrania, jeśli chcesz do niego wracać lub nie możesz być w tym terminie z nami, 

– możliwość wystawienia faktury,

O prowadzącej:

małe dziecko u psychodietetyka

Marta Szpojda. Jestem magistrem psychologii oraz specjalistą ds żywienia dzieci. Prowadzę szkolenia oraz udzielam prywatnych konsultacji (również on-line). Pomagam w nauce tworzenia pozytywnej, pełnej ciepła relacji. Doradzam jak radzić sobie z trudnymi emocjami swoimi i dziecka. Zajmuję się także nauką i przywracaniem zdrowych nawyków żywieniowych u niemowląt i dzieci. Prowadzę stronę Marta Szpojda. Zdrowe emocje. Zapraszam!

REJESTRACJA


Anna Paluch
Previous

Jak zadbać o planetę? Majowe wyzwanie

Next

Światowy Dzień Walki z Anoreksją

About Author

Anna Paluch

Jestem psychologiem, psychodietetykiem, specjalistą ds. żywienia, trenerem w Psychologia w Polsce, właścicielką Gabinetu Psychodietetycznego Flow by Ania, autorką projektu “80 dni dookoła zdrowia”, E-kursów "Zaprojektuj Swój Zdrowy Styl życia", czy "Psycho dla dietetyka" ale przede wszystkim lubię i chciałabym inspirować do wprowadzania zmian w swoim stylu życia. Na zdrowie należy patrzeć całościowo i naprawdę trwałe i skuteczne efekty to wynik działań w wielu obszarach. Jednak te kroki są małe i bezbolesne, w ten sposób budują nasze nawyki i zostają z nami na dłużej w przeciwieństwie do szybkich rozwiązań i restrykcji. Szukanie sposobów dzięki narzędziom psychologicznym jak i dietetycznym w podnoszeniu jakości naszego życia jest moją pasją.

Check Also