fbpx
dietetyk online

Webinar: Dietetyk online. Jak zorganizować pracę?

W obecnej rzeczywistości przed wieloma zawodami zostały postawione nowe wyzwania. Również zawody pomocowe jak dietetyk, psycholog, terapeuta zostały zmuszone przenieść się do sieci. Zapraszam na szkolenie poświęcone temu jak odnaleźć się w pracy online, poruszymy aspekty związane z akceptacją zmiany warunków pracy, ale przede wszystkim poznasz praktyczne wskazówki związane z przyjmowaniem pacjentów przez skype, prowadzeniem konsultacji online, planowaniem działań, motywowaniem przez szklany ekran, profesjonalnego działania krok po kroku podczas pracy z pacjentem przez internet. Jako psychodietetyk pracujący online i autorka kursów internetowych oraz webinarów przekaże ci wiedzę opartą na doświadczeniu.

Termin 2 kwietnia godz. 20.00

Czas trwania 1,5 godz.

Najważniejsze tematy:

  • Jak przygotować się do pracy z pacjentem online?
  • Z jakich narzędzi do komunikowania i wspierania pacjenta korzystać?
  • Zagrożenia związane z pracą z pacjentem zdalnie.
  • Schemat postępowania krok po kroku.
  • Jak pracować online bez ponoszenia dodatkowych kosztów?

Koszt: tylko 79 zł w tym: 

  • szkolenie z możliwością zadawania pytań,
  • materiały wysłane po webinarze,
  • zaświadczenie o  uczestnictwie,
  • link do pobrania nagrania, jeśli chcesz do niego wracać lub nie możesz być w tym terminie z nami, 
  • możliwość wystawienia faktury,

Prowadząca:

Anna Paluch. Psycholog, psychodietetyk, właścicielka Gabinetu Psychodietetycznego Flow by Ania, autorka  popularnych e-kursów psychodietetycznych dla specjalistów m.in. E-kursu specjalistycznego Psychologia dla dietetyka oraz szkoleń prowadzonych online oraz bloga poświęconego zdrowemu stylowi życia DBAM O CUD.  Kiedy kończy swoją pracę pomaga jako wirtualna asystentka. 

REJESTRACJA

Anna Paluch
Latest posts by Anna Paluch (see all)
Previous

Po co nam praktykowanie oddechu? Rozmowa z breathworkerem Anitą Michalską

Next

Wyzwanie Dietetyk Online

About Author

Anna Paluch

Jestem psychologiem, psychodietetykiem, specjalistą ds. żywienia, trenerem w Psychologia w Polsce, właścicielką Gabinetu Psychodietetycznego Flow by Ania, autorką projektu “80 dni dookoła zdrowia”, E-kursów "Zaprojektuj Swój Zdrowy Styl życia", czy "Psycho dla dietetyka" ale przede wszystkim lubię i chciałabym inspirować do wprowadzania zmian w swoim stylu życia. Na zdrowie należy patrzeć całościowo i naprawdę trwałe i skuteczne efekty to wynik działań w wielu obszarach. Jednak te kroki są małe i bezbolesne, w ten sposób budują nasze nawyki i zostają z nami na dłużej w przeciwieństwie do szybkich rozwiązań i restrykcji. Szukanie sposobów dzięki narzędziom psychologicznym jak i dietetycznym w podnoszeniu jakości naszego życia jest moją pasją.

Check Also