fbpx
dietetyk online

Wyzwanie Dietetyk Online

Praca zdalna. Home office. To nasza nowa rzeczywistość. Na szczęście dla wielu usług pozostaje możliwość przeniesienia się do sieci, podobnie jest z branżą dietetyczną, trenerską, psychologiczną którzy mogą kontaktować się ze swoimi pacjentam zdalnie.

Wiele osób zdecydowanie lepiej odnajdywało się w kontakcie rzeczywistym, nie da się ukryć ta forma spotkania i kontaktu ludzi mimo wszystko jest bardzo wartościowa i ma zupełnie inny wymiar. Jednak kiedy pojawia się wizja odmówionych wizyt, braku nowych pacjentów, którzy boją się wychodzi z domu. Trzeba nam wyjść do nich…wirtualnie. Trzeba grać takimi kartami jakimi się da, ale można zrobić to lepiej.

Zapraszam na 5 dniowe, darmowe wyzwanie Dietetyk Online, podczas którego dowiesz się jak odnaleźć się w pracy z pacjentem w wirtualnej rzeczywistości. Wyzwanie rusza we wtorek 24 marca.

  • Jak prowadzić wizytę? Jaki komunikator wybrać i jak przekazywać informacje.
  • Jak monitorować zmiany u pacjentów?
  • Jak motywować do działania przez szklany ekran? Jakie narzędzia w internecie możesz wykorzystać
  • Jak urozmaicić swój warsztat pracy i zachęcić nowych pacjentów do konsultacji?
  • Jak organizować czas pracy? Jak zadbać o work- life balance?

Konsultacje online to nowe możliwości, ale też wyzwania związane z motywowaniem, sprawdzaniem efektów, pozyskiwaniem wszystkich informacji. Warto mieć przygotowany plan działania. Podczas wyzwania otrzymasz checklistę wszystkich najważniejszych kwestii na które powinieneś zwrócić uwagę podczas konsultacji online.

Dodatkowo warto zwrócić uwagę na problem z internetem, który może się pogłębiać w związku ze społeczną kwarantanną i pracą zdalną wykonywaną przez wiele osób. To nie musi oznaczać rezygnacji z pracy, ale wymaga stworzenia planu B.

Jeśli chcesz wziąć udział w wyzwaniu, zapisz się na listę uczestników poniżej. Udział jest darmowy. Wyzwanie rozpoczyna się 24 marca i wtedy w Twojej skrzynce pojawi się pierwszy mail ode mnie.

* indicates required

Wyzwanie w praktyce

  • Codziennie wieczorem przez 5 dni będziesz otrzymywać na skrzynkę mailową wiadomość ze wskazówkami i informacjami dotyczącymi konsultacji online.
  • Zapraszam Cię na Instagram, gdzie odbędzie się live dotyczący tematu związanego z wyzwaniem – w czwartek 26 marca,
  • W czwartek 2 kwietnia odbędzie się webinar „Dietetyk Online. Jak zorganizować pracę?”, gdzie biorąc pod uwagę aspekty psychologiczne związane z organizacją pracy w innej rzeczywistości nauczę cię jak planować i realizować konsultacje online efektywnie.

Dołącz do wyzwania i podziel się informacją z innymi specjalistami!

* indicates required
Previous

Webinar: Dietetyk online. Jak zorganizować pracę?

Next

Co warto planować?

About Author

Anna Paluch

Jestem psychologiem, psychodietetykiem, szkoleniowcem, autorką szkoleń stacjonarnych oraz e-kursów i webinarów psychodietetycznych dla specjalistów. Już od 5 lat prowadzę Gabinet Psychodietetyczny Flow By Ania, gdzie pomagam naprawiać relacje z jedzeniem, wspieram w wychodzeniu z zaburzeń odżywiania. Udzielam wsparcia psychologicznego w pracy z kryzysem i w pracy nad rozwojem osobistym z zakresu wzmacniania poczucia własnej wartości, pewności siebie czy stawiania granic w relacjach. Wspieram w rozwoju zawodowym w radzeniu sobie ze stresem i wypaleniem zawodowym. Pracuje holistycznie – korzystam z różnych gałęzi psychologii w oparciu o pracę z wartościami i niewspierającymi przekonaniami.

Check Also