fbpx

Wyprzedaż webinarów, szkoleń dla specjalistów

W związku ze zmianami w sklepie na stronie internetowej, część szkoleń w formie webinarów zostanie usunięta ze sprzedaży. W związku z tym zapraszam do zakupu w obniżonej cenie wszystkich webinarów. Do części z nich nie będzie już dostępu, dlatego to ostatnia szansa. Otrzymujesz materiały w formie pdf., nagranie szkolenia oraz zaświadczenie. Promocja trwa do końca maja.

Jakie tematy szkoleń czekają?

Dlaczego warto wykupić szkolenie?

Moje szkolenia to połączenie teorii, która oczywiście jest podstawą w zrozumieniu wyzwań w gabinecie specjalisty z praktyką pracy gabinetowej i dostosowywania wiedzy do problemów pacjentów. Nie znajdziesz tutaj suchych informacji, z którymi nie wiadomo, co później zrobić. Moim celem jest wyposażenie specjalisty z narzędzia wspierające pacjentów w dokonywaniu zmian zdrowotnych, bo to oni są najważniejsi w naszej pracy. bez psychologii się nie obejdzie, dlatego moje szkolenia to psychologia dla dietetyka ( i innych specjalistów pracujących w opiece zdrowotnej).

Previous

Wypalenie. 4 obszary do zaopiekowania (Podcast)

Next

Co pamięta ciało? Czym jest PhysioKobido? Jak zmienia się fizjoterapia? Rozmowa z Dr Katarzyną Kubasiak

About Author

Anna Paluch

Jestem psychologiem, psychodietetykiem, szkoleniowcem, autorką szkoleń stacjonarnych oraz e-kursów i webinarów psychodietetycznych dla specjalistów. Już od 5 lat prowadzę Gabinet Psychodietetyczny Flow By Ania, gdzie pomagam naprawiać relacje z jedzeniem, wspieram w wychodzeniu z zaburzeń odżywiania. Udzielam wsparcia psychologicznego w pracy z kryzysem i w pracy nad rozwojem osobistym z zakresu wzmacniania poczucia własnej wartości, pewności siebie czy stawiania granic w relacjach. Wspieram w rozwoju zawodowym w radzeniu sobie ze stresem i wypaleniem zawodowym. Pracuje holistycznie – korzystam z różnych gałęzi psychologii w oparciu o pracę z wartościami i niewspierającymi przekonaniami.

Check Also