fbpx
Home BLOGCUDOWNE LISTY CUDowny list o zmianach!

CUDowny list o zmianach!

by Anna Paluch

bag-21467_1280

Czasami serce podpowiada, że to jest właściwy moment na zmiany. Edyta Zając dojrzała do bardzo ważnej zmiany. Rezultatem tego procesu jest jej decyzja o oddaniu swojego dziecka w nasze ręce. To wypielęgnowane i wychuchane dziecko to blog The Body. Naturally.

Nadszedł czas całkowitej zmiany. Modyfikacje obejmą przede wszystkim nazwę i logo oraz zespół. Nie zmieni się jedno – pasja tworzenia. Edyta nie ma zamiaru odejść na dobre. Dalej będzie nas wspierać jako dobry duch i mentor, ale nie może już poświęcić tyle czasu temu projektowi. Rozumiemy to, szanujemy jej decyzję i dziękujemy za zaufanie. Mamy przecież dużą społeczność, dla której chcemy pracować i się rozwijać. Mamy Was, prawda?

Edyta Nas inspiruje. Dzięki jej kreatywności powstała nowa nazwa bloga. Wierni czytelnicy Edyty na pewno ją znają. To był jedyny słuszny wybór. Żadna inna do Nas nie trafia tak jak CUD. Ciało. Umysł. Duch. Chcemy pisać o szeroko rozumianym zdrowiu i holistycznym do niego podejściu. Pragniemy namawiać do dbania o swój CUD. Dlatego teraz znajdziecie Nas na stronie dbamocud.pl!

W naszej opinii nowa CUDowna nazwa jest symbolem zmiany, a jednocześnie powiązania z tym, co zostało zbudowane do tej pory. Nowa odsłona portalu zbiegnie się z Nowym Rokiem. Czego możecie się spodziewać? Bardzo chciałybyśmy się otworzyć na innych, możecie liczyć na gościnne wpisy fachowców (trenerów, lekarzy, fizjoterapeutów) i ludzi z pasją. Rozpoczniemy zupełnie nowy projekt, z wyzwaniami na każdy dzień, mający na celu wspieranie własnego zdrowia, mianowicie 80 dni dookoła zdrowia i sportu. Już teraz serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w wyzwaniu. Niech to będzie rok dobrych zmian dla Nas wszystkich. Pojawi się również literacka twórczość, a więc pełne wsparcia oraz humoru opowiadania. Będziemy testować, komentować i relacjonować. Mieszkamy na dwóch końcach mapy Polski (Lębork i Wadowice), a to przecież musi oznaczać dwa razy więcej inspiracji! Mamy też nadzieję, że wyjdziemy poza świat wirtualny i zorganizujemy fajne wydarzenia.

Pisanie jest naszą pasją, ale najważniejsi jesteście Wy. Dziękujemy, że jest Was tak wiele. Dziękujemy za zaufanie dla nowego zespołu, już od kilku miesięcy. Liczymy na waszą obecność i zaangażowanie. Czekamy na sugestie. Śledźcie zmiany!

Z całego serca życzymy Wam już teraz wspaniałego okresu Świątecznego, z mnóstwem miłości, spokoju i zdrowych inspiracji. Niech w powietrzu unosi się zapach korzennych ciastek i gorącej czekolady! A Nowy Rok niech będzie również dla Was rokiem dobrych zmian. Bo zmiany są dobre! Trzymajcie się ciepło!

 

                                                                                                                                Ania i Monika

You may also like