fbpx
Home BLOG Cykl warsztatów „Od czego zacząć pozytywne i zdrowe odchudzanie?”

Cykl warsztatów „Od czego zacząć pozytywne i zdrowe odchudzanie?”

by Anna Paluch
zdrowe odchudzanie
zdrowe odchudzanie

Cykl warsztatów „Od czego zacząć pozytywne i zdrowe odchudzanie?”

Masz za sobą dietetyczne porażki? Nie potrafisz wytrzymać na diecie? Odchudzanie kojarzy ci się z pracą bez efektów? A jednocześnie wciąż planujesz odchudzanie od stycznia lub kolejnego poniedziałku? Może zaczniesz w lutym? Pora zwrócić się w stronę psychodietetyki i zacząć od naprawy relacji z jedzeniem. Nowy projekt to coś właśnie dla ciebie. To cykl 5-ciu cotygodniowych spotkań w formie webinaru dla osób, które chciałyby w tym roku zacząć zdrowe i pozytywne odchudzanie, zacząć od psycho-dietetyki. Spotkanie na żywo lub nagranie, arkusze pracy i 2 tygodniowy pozytywny jadłospis na koniec!

Start: 1 luty godz. 20.00

Plan warsztatów

  1. 1 luty godz. 20.00. Krok do tyłu. Co sprawia, że odchudzanie nie jest skuteczne? Dlaczego jedzenie przestało być „tylko” jedzeniem? Podsumowanie dotychczasowego odchudzania. Analiza porażek i najczęściej popełniane błędy.
  2. 8 luty godz. 20.00. Przekonania i schematy myślowe. Czego szukam w jedzeniu? Z czym kojarzy mi się dieta? Przekonania, które obniżają poczucie własnej skuteczności. Dlaczego jesz? Pomyśl zanim zjesz. 
  3. 15 luty godz. 20.00. Emocje. Jak emocje utrudniają odchudzanie? Jak analizować cykl emocjonalny? Co zrobić, żeby zamknąć cykl reakcji emocjonalnej inaczej niż przez jedzenie? 
  4. 22 luty godz. 20.00. Motywacja. Co jest dla ciebie wartością? Dlaczego odchudzanie jest dla ciebie ważne? Szacunek i miłość inspiracją do zmian, zamiast nienawiści do siebie i poczucia winy. Planowanie dostosowane do własnych możliwości. 
  5. 1 marca godz. 20.00. Działaj! Jak wyjść ze strefy komfortu? Kiedy liczby mają znaczenie, co zrobić by nie popaść w obsesje liczenia? Wzmacnianie siły woli – to możliwe. 

Dla kogo jest ten projekt?

Spotkania kieruje do wszystkich osób, które są zagubione i mają poczucie, że sama dieta to nie problem, ale ich myślenie o odchudzaniu i zmianie prowadzi do porażki. Dla osób zmęczonych odchudzaniem. Dla osób, które czują, że jedzenie już dawno przestało być po prostu jedzeniem. Dla osób przejadających się i mających problemy z samokontrolą. Dla osób, które czują się beznadziejne, bo nie mogą schudnąć. 

Co zawiera pakiet?

W cenie pakietu otrzymujesz:

  • dostęp do spotkań na żywo z możliwością zadawania pytań.
  • nagrania spotkań do odtworzenia w dowolnym czasie.
  • Arkusze Pracy do uzupełnienia w zależności od tematu spotkania.
  • 2 tygodniowy jadłospis 
  • możliwość kontaktu mailowego podczas trwania projektu dla bardziej indywidualnego podejścia

Koszt pakietu

Koszt pakietu (5 spotkań, arkusze, jadłospis) to 199 zł, ale do 22 stycznia możesz dołączyć w obniżonej cenie 179 zł. Za taką kwotę tradycyjnie można oczekiwać jednej konsultacji i zaleceń. W tym przypadku mówimy o 5 konkretnych 50 minutowych spotkaniach i dodatkowych materiałach. W obecnej sytuacji szukałam rozwiązania, które połączy konkretną pomoc za niewygórowaną cenę, stąd pomysł na spotkania grupowe, ale z możliwością kontaktu mailowego. Grupa osób będzie ograniczona, dla lepszego kontaktu i wsparcia. Dlatego zachęcam do wykupienia dostępu wcześniej, jeśli chcesz być pewna, że nie zabraknie dla ciebie miejsca.

Po wykupieniu kursu, otrzymasz maila z potwierdzeniem i informacjami o płatności.

You may also like