fbpx
Home E-KURSY I SPOTKANIA Webinar: Jak pomóc w utrzymaniu motywacji do zmian?

Webinar: Jak pomóc w utrzymaniu motywacji do zmian?

by Anna Paluch
jak zaplanować
utrzymać motywację

Webinar: Jak pomóc w utrzymaniu motywacji do zmian?

Pierwsze miesiące nowego roku to często wiele nowych osób, które odwiedzają gabinety dietetyczne, siłownie, kluby fitness. Niestety często kończy się właśnie na odwiedzinach, jednorazowej wizycie, po której pacjent nie decyduje się na dalszą współpracę, odwołuje kolejne spotkanie. Motywacja na początku roku jest wysoka, ale słabnie kiedy pojawiają się pierwsze trudności i wyzwania. Dlatego warto podczas pierwszych wizyt zastosować psychodietetyczne wskazówki i wykorzystać psychologiczne metody wspierania motywacji, by pacjenta zatrzymać i pomóc mu podjąć trud zmiany stylu życia. Zapraszam na webinar podczas którego dowiesz się, jak pomóc w utrzymaniu motywacji do zmian. Poznasz zasady prowadzenia rozmowy w duchu dialogu motywacyjnego oraz narzędzia psychodietetyczne, z których możesz skorzystać w pracy. 

Musisz wiedzieć, że to nie ty ponosisz odpowiedzialność za rezygnacje pacjenta, to specyfika warunków towarzyszących podjęciu decyzji. Natomiast możesz się postarać pomóc podjąć świadomą decyzję o wprowadzeniu zmiany. 

Termin szkolenia: 29 stycznia
Czas trwania: 1,5 godziny

Najważniejsze tematy:

  • Jak prowadzić dialog motywujący?
  • Jak rozpoznać trudnego pacjenta i niską motywację do zmian?
  • Jak wpleść narzędzia psychodietetyczne podczas pierwszej wizyty?
  • Jak formułować zalecenia i wyznaczać cele z pacjentami „noworocznymi”?


Koszt: tylko 79 zł w tym: 

  • szkolenie z możliwością zadawania pytań,
  • materiały wysłane po webinarze,
  • zaświadczenie o  uczestnictwie,
  • link do pobrania nagrania, jeśli chcesz do niego wracać lub nie możesz być w tym terminie z nami, 
  • możliwość wystawienia faktury,

Prowadząca:

Anna Paluch. Jestem psychologiem, psychodietetykiem, specjalistą ds. żywienia, trenerem w Psychologia w Polsce, właścicielką Gabinetu Psychodietetycznego Flow by Ania, autorką  popularnych e-kursów psychodietetycznycj dla specjalistów m.in. E-kursu specjalistycznego Psychologia dla dietetyka,  zastępcą redaktor naczelnej w Magazynie Psychologicznym Bang!, ale przede wszystkim lubię i chciałabym inspirować do wprowadzania zmian w swoim stylu życia. Prowadzę również grupę wsparcia w ramach projektu Nowonajedzone. 

REJESTRACJA

You may also like