fbpx
Home BLOG Webinar: Motywacja w gabinecie dietetyka

Webinar: Motywacja w gabinecie dietetyka

by Anna Paluch
Motywacja w gabinecie dietetyka
Motywacja w gabinecie dietetyka

Webinar: Motywacja w gabinecie dietetyka

Zapraszamy na webinar: Motywacja w gabinecie dietetyka dla specjalistów pracujących z osobami zmieniającymi nawyki żywieniowe. Dedykowany dietetykom, lekarzom, psychologom i studentom kierunków. Skuteczna interwencja dietetyczna składa się z kilku ważnych czynników. Są to oczywiście: odpowiednio dostosowana dieta i aktywność fizyczna, nawiązanie dobrej i wspierającej relacji pacjenta ze specjalistą, natomiast mimo najlepszych zastosowanych rozwiązań, odchudzanie nie będzie skuteczne bez motywacji do zmiany.

  • Czym jest motywacja z perspektywy psychologicznej?
  • Od czego zależy motywacja do odchudzania?
  • Jak wzmacniać motywację do zmiany w gabinecie specjalisty?
  • Czy każdego można zmotywować?

Rozwijające szkolenie dla specjalistów pracujących z osobami zmieniającymi nawyki żywieniowe, którzy szukają skutecznych narzędzi do pracy z pacjentem. Niestety często nasze sposoby motywowania z perspektywy psychologii nie sprawdzają się. Pora na weryfikacje. Dołącz do wydarzenia i sprawdź swoją wiedzę i umiejętności.

Start: 26 czerwca godz. 20.00

Czas trwania: 1,5 godziny

Koszt: tylko 79 zł w tym: 

– szkolenie z możliwością zadawania pytań,

– materiały wysłane po webinarze,

– zaświadczenie o  uczestnictwie,

– link do pobrania nagrania, jeśli chcesz do niego wracać lub nie możesz być w tym terminie z nami, 

– możliwość wystawienia faktury,

O prowadzącej:

Anna Paluch. Jestem psychologiem, psychodietetykiem, specjalistą ds. żywienia, trenerem w Psychologia w Polsce, właścicielką Gabinetu Psychodietetycznego Flow by Ania, autorką projektu “80 dni dookoła zdrowia”, oraz popularnego E-kursu specjalistycznego Psychologia dla dietetyka,  zastępcą redaktor naczelnej w Magazynie Psychologicznym Bang!, ale przede wszystkim lubię i chciałabym inspirować do wprowadzania zmian w swoim stylu życia. Prowadzę również grupę wsparcia w ramach projektu Nowonajedzone. You may also like