fbpx
Home E-KURSY I SPOTKANIA Webinar specjalistyczny: Napadowe objadanie się

Webinar specjalistyczny: Napadowe objadanie się

by Anna Paluch

 rawpixel-648581-unsplash

Napadowe objadanie się

Webinar psychodietetyczny dla specjalisty

Termin: 29.05.2018
Start: 19.00
Czas trwania: 1,5h

Napadowe obżarstwo, kompulsywne objadanie lub zachowania z pogranicza tego zaburzenia są coraz popularniejszym wyzwaniem z jakim musi zmagać się specjalista w gabinecie. To opisane w klasyfikacji zaburzeń psychologicznych zaburzenie odżywiania wymaga specjalistycznej wiedzy i wsparcia. „Lekarzem pierwszego kontaktu”, a nierzadko ostatniego, ze względu na podejście klienta do jego problemu, jest właśnie dietetyk, gdyż problem z założenia dotyczy jedzenia. Niestety to uzależnienie od jedzenia napadowego jest trudne do pokonania, kiedy skupimy się wyłącznie na diecie. Dlatego zapraszamy na webinar, w którym przybliżymy tematykę kompulsywnego objadania się oraz opracujemy plan pomocy pacjentom.

 

Plan webinaru:

  • Napadowe obżarstwo, a kompulsywne objadanie się – czym są, jakie są różnice, jak się rozpoznaje?
  • Charakterystyka osoby ulegającej napadowemu objadaniu się. Aspekty psychologiczne i społeczne.
  • Leczenie zaburzenia odżywiania.
  • Na co zwrócić uwagę w pracy z osobą z napadowym objadaniem się? Metody i narzędzia psychologiczne oparte na programie Christophera G. Fairburna. Jego naukowy program samopomocy został sprawdzony w wielu badaniach klinicznych i uznany za główną formę leczenia problemów z napadowym objadaniem się.

 

Jeżeli chcesz być dobrym specjalistą dietetykiem, który stawia w swojej pracy na zasadę pomagać, a nie szkodzić, koniecznie korzystaj z wsparcia psychologów i psychodietetyków, aby zdobyć nowe umiejętności z pracy z trudnym klientem. Zmiana zaczyna się w głowie, a w głowie osób pragnących dokonania zmiany jest całe mnóstwo sprzeczności. Jako psycholog, psychodietetyk i trener zapraszam na specjalistyczne szkolenie online dla dietetyków, którzy swoją pracę traktują jak misję z trwałym uzyskanym celem.

Koszt: tylko 59 zł w tym:

– 1,5 godz. Specjalistyczne szkolenie psychodietetyczne przeznaczone dla dietetyka z możliwością zadawania pytań

– materiały wysłane po webinarze

– certyfikat uczestnictwa w szkoleniu organizowanym przez Psychologię w Polsce s.p. z.o.o

– nagranie webinaru np. jeżeli nie możesz uczestniczyć w tym terminie, lub po prostu do odsłuchania jako edukacyjny podcast

 

Prowadząca:

Anna Paluch. Jestem psychologiem, psychodietetykiem, specjalistą ds. żywienia, trenerem w Psychologia w Polsce, właścicielką Gabinetu Psychodietetycznego Flow by Ania, autorką projektu “80 dni dookoła zdrowia”, oraz popularnego E-kursu specjalistycznego Psychologia dla dietetyka,  zastępcą redaktor naczelnej w Magazynie Psychologicznym Bang!, ale przede wszystkim lubię i chciałabym inspirować do wprowadzania zmian w swoim stylu życia. Na zdrowie należy patrzeć całościowo i naprawdę trwałe i skuteczne efekty to wynik działań w wielu obszarach. Jednak te kroki są małe i bezbolesne, w ten sposób budują nasze nawyki i zostają z nami na dłużej w przeciwieństwie do szybkich rozwiązań i restrykcji. Szukanie sposobów dzięki narzędziom psychologicznym jak i dietetycznych w podnoszeniu jakości naszego życia jest moją pasją.

REJESTRACJA

 

 

You may also like