fbpx
Home Zapisz się na konsultacje

Zapisz się na konsultacje

by Anna Paluch

KONSULTACJE PSYCHODIETETYCZNE  I PSYCHOLOGICZNE 

 

 

 

Jestem psychologiem, psychodietetykiem, szkoleniowcem, autorką szkoleń stacjonarnych oraz e-kursów i webinarów psychodietetycznych dla specjalistów i klientów indywidualnych.

Już od 8 lat prowadzę Gabinet Psychodietetyczny Flow By Ania, gdzie pomagam naprawiać relacje z jedzeniem, wspieram w wychodzeniu z zaburzeń odżywiania. Udzielam wsparcia psychologicznego w pracy z kryzysem i w pracy nad rozwojem osobistym z zakresu wzmacniania poczucia własnej wartości, pewności siebie czy stawiania granic w relacjach. Wspieram w rozwoju zawodowym w radzeniu sobie ze stresem i wypaleniem zawodowym. Pracuje holistycznie – korzystam z różnych gałęzi psychologii w oparciu o pracę z wartościami i niewspierającymi przekonaniami.

Zadbaj ze mną o Twój CUD! Ciało. Umysł. Duch. Każda z tych sfer potrzebuje zaopiekowania. Czas na zdrowie, zadowolenie, sukces i wolność.

Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje na temat możliwych form współpracy online oraz stacjonarnie (Wadowice, Marcyporęba)
Mail: kontakt@dbamocud.pl
Tel: 511 343 588

 
 

KALENDARZ REZERWACJI KONSULTACJI ONLINE

Spotkania stacjonarnie Wadowice lub Marcyporęba – rezerwacja TYLKO telefonicznie: 511 343 588 lub mailowo: kontakt@dbamocud.pl. Napisz znajdziemy dogodny termin. Poniżej znajdziesz dokładny opis usług i cennik.

[salon/]

Koszt: 150 zł/h

Koszt 150 zł/h

Koszt 170 zł/h