fbpx
Home E-KURSY I SZKOLENIA

E-KURSY I SZKOLENIA

by Anna Paluch

 

Znajdziesz tutaj najświeższe kursy i najpopularniejsze szkolenia, webinary w formie nagrań do wykupienia i odtworzenia w dowolnym czasie. 

 

E-KURSY

Moje kursy to zestawy lekcji w formie tekstowej z dodatkowymi nagraniami z zakresu psychologii dla specjalistów pracujących z osobami zmieniającymi styl życia. Dedykowane są dietetykom, ale również lekarzom, trenerom i nauczycielom.  Mają od 10 do 20 bloków tematycznych w zależności od kursu. Psychologia i psychodietetyka okiem praktyka dla innych specjalistów praktyków. 

WEBINARY

Regularnie prowadzę webinary z zakresu psychodietetyki i psychologii odżywiania. To 1,5 godzinne tematyczne szkolenia w formie video, do których dostęp możesz wykupić w każdym momencie. W pakiecie nagranie, materiały w formie pdf. oraz zaświadczenie. Konkretne i praktyczne wskazówki podparte doświadczeniem w pracy z klientem. 

MINI KURSY

To krótkie, 5 lekcyjne szkolenia na wybrany, konkretny psychodietetyczny temat np. wzmacnianie samokontroli, motywowanie w kilku krokach. Szkolenia zawierają materiały w formie pdf. oraz nagranie mp3. do odsłuchania. 

EBOOKI

Ekologicznie, ekonomicznie, wiedza w zasięgu ręki. To umożliwiają ebooki. Zapraszam do zakupu moich propozycji w tematach psychologicznych i psychodietetycznych. Rozwój umożliwiają przygotowanie i wiedza.