fbpx
Home BLOG WEBINAR: NAJCIEKAWSZE CASE STUDY Z GABINETU PSYCHODIETETYKA I

WEBINAR: NAJCIEKAWSZE CASE STUDY Z GABINETU PSYCHODIETETYKA I

by Anna Paluch
Najciekawsze case study z gabinetu psychodietetyka

WEBINAR: NAJCIEKAWSZE CASE STUDY Z GABINETU PSYCHODIETETYKA I

Czy można somatycznie reagować na produkty z cukrem bez żadnych stwierdzonych problemów z gospodarką węglowodanową? Czy napady objadania się to tylko problem psychologiczny? Co ma wspólnego „wieczne” odchudzanie się z  problemami z sytością i obsesją jedzenia? Wybrałam trzy bardzo ciekawe, a jednocześnie bardzo potrzebne do omówienia i opracowania historie. Ataki paniki  w reakcji na produkty z cukrem i dwie różne historie napadów jedzenia i przejadania się. Zapraszam na szkolenie oparte o najciekawsze case study z gabinetu psychodietetyka! Zamienimy się w detektywów poszukujących źródła problemów z jedzeniem.

Szkolenie online (zoom): 04 marca (poniedziałek) godz. 19.30.

Każdy pacjent jest inny, dlatego warto dostosować schemat pracy indywidualnie. To absolutnie prawda! Jednak wiele historii, z którymi spotykamy się na codzień w swojej praktyce pomocowej może być jednocześnie największym wyzwaniem, jak i najlepszą lekcją na przyszłość. Zapraszam na webinar, w którym analizując konkretne historie z gabinetu psychodietetyka opowiem Ci o uniwersalnych schematach pracy, które w konkretnych jednostkach chorób i zaburzeń mają bardzo dobre zastosowanie. Każdy pacjent jest inny, ale część problemów, objawów i wyzwań się powtarza. Dowiedz się, co jest najważniejsze w pracy z konkretnym problemem i jak najlepiej opracować plan terapii.
3 historie
3 zupełnie inne problemy psychodietetyczne
3 schematy postępowania

Najciekawsze case study z gabinetu psychodietetyka to szkolenie podczas którego dowiesz się:

 • Czy można somatycznie reagować na produkty z cukrem bez żadnych stwierdzonych problemów z gospodarką węglowodanową?
 • Że napady objadania się to nie tylko problem psychologiczny, a odpowiednie strategie dietetyczne mogą wesprzeć proces psychologiczny i na odwrót?
 • Co ma wspólnego „wieczne” odchudzanie się z  problemami z sytością i obsesją jedzenia?
 • Dlaczego przejadanie się to nie to samo, co objadanie się i może mieć zupełnie inne źródła i wymagać innego sposobu postępowania?
 • Do jakich skutków może doprowadzić nieodpowiednio przeprowadzony proces odchudzania zwłaszcza u dzieci, co zrobić żeby takie historie się nie powtarzały.
 • Jak duża odpowiedzialność stoi po stronie specjalisty w kształtowaniu się przekonań, tworzeniu i zmianie relacji z jedzeniem.

KOSZT: TYLKO 99 ZŁ W TYM: 

 • szkolenie z możliwością zadawania pytań na platformie zoom,
 • materiały wysłane po webinarze,
 • zaświadczenie o  uczestnictwie,
 • link do pobrania nagrania, jeśli chcesz do niego wracać lub nie możesz być w tym terminie z nami, 
 • możliwość wystawienia faktury,

 

 

You may also like