fbpx
Home BLOG Wyzwanie Zaburzenia odżywiania. Znam i wspieram!

Wyzwanie Zaburzenia odżywiania. Znam i wspieram!

by Anna Paluch
zaburzenia odżywiania
zaburzenia odżywiania

Wyzwanie Zaburzenia odżywiania. Znam i wspieram!

Zapraszam Cię do 5 dniowego wyzwania: Zaburzenia odżywiania. Znam i wspieram! Wyzwanie kieruje przede wszystkim do rodziców, nauczycieli, specjalistów dietetyków, lekarzy, psychologów szkolnych. Zaburzenia odżywiania nie zaczynają się tak po prostu, można im zapobiegać dzięki wiedzy i czujności, zwłaszcza w środowisku młodych osób. Przez 5 dni przekaże Ci podstawową wiedzę i uczulę na ważne kwestie.

Start: 18 października

Zaburzenia odżywiania nie powstają nagle. To proces oczywiście skomplikowany, ale wierzę, że wielu osobom można pomóc zanim choroba się rozwinie. Zwłaszcza w przypadku młodych osób i zaburzeń odżywiania powstałych na bazie wpływów środowiska, kultury i obserwacji przywiązania innych ludzi do wyglądu. Bądźmy czujni na swoich podopiecznych i uważajmy na słowa. Poczucie własnej wartości młodych osób jest bardzo kruche i podatne na wpływy. To co nam się wydaje żartem lub „motywacją” może być czynnikiem wyzwalającym dla rozwinięcia zaburzeń odżywiania. Nie wyobrażacie sobie, jakie komentarze pamiętają te dzieciaki. Z drugiej strony komentując wygląd i czy zdolności młodzieży dajemy przyzwolenie by tak postępowali również rówieśnicy, a przede wszystkim zwracamy uwagę na wygląd, sposób ubierania, oceny i pokazujemy, że to właśnie to jest najważniejsze. A przecież nie jest!

NA CZYM POLEGA WYZWANIE I JAK WZIĄĆ UDZIAŁ?

  • Przez 5 dni, codziennie rano o 9.00 otrzymasz na maila materiały do pracy. 
  • Zapraszam do odtworzenia video na IG TV poświęcony właśnie temu tematowi.
  • Zachęcam do odsłuchania również podcastu, który jest dobrym wstępem do wyzwania.
  • Wystarczy, że dołączysz do listy uczestników (na końcu wpisu) i znajdziesz kilkanaście minut codziennie by popracować z materiałami. Będziesz mógł wrócić do nich w każdym momencie.
  • Każdy z uczestników otrzyma zniżkę na E-kurs „Zaburzenia odżywiania”, gdzie pogłębisz wiedzę na temat zaburzeń odżywiania i wsparcia osób chorych.
  • Podziel się informacją o wyzwaniu z innymi osobami, rodzicami, specjalistami, którzy mogą potrzebować wsparcia, ale to też wiedzy, którą warto aby miał każdy człowiek udostępniając grafikę na IG i oznaczając mnie tam. Znajdziesz mnie jako Anna Paluch Psychodietetyk

Dołącz do wyzwania

Dołącz

* indicates required
Zapisuje się na wyzwanie

Wyzwanie jest przygotowaniem do E-kursu psychodietetycznego „Zaburzenia odżywiania”

Zapraszam na specjalistyczny Ekurs psychodietetyczny poruszający tematykę zaburzeń odżywiania. Praca z osobami cierpiącymi na zaburzenia odżywiania wymaga podejścia interdyscyplinarnego, chorzy trafiają często do dietetyka, lekarza czy trenera w celu uzyskania dodatkowego wsparcia. Warto być dobrze przygotowanym do tej współpracy, która wymaga specjalistycznej wiedzy i umiejętności psychologicznych. Materiały zawierają: pliki pdf., nagrania mp3. oraz praktycznego Ebooka „Zaburzenia odżywiania w gabinecie dietetyka”.

Zapraszam do zapoznania się z programem!

zaburzenia odżywiania

You may also like