fbpx
Home BLOG Wyzwanie Kompas Zmian

Wyzwanie Kompas Zmian

by Anna Paluch
kompas zmian

Dlaczego dokonywanie zmian jest takie trudne? Każda zmiana wiąże się z robieniem nowych i innych niż nasza rutyna  rzeczy. Pojawia się lęk, a dodatkowo presja i oczekiwania. Patrzymy na nasze zmiany przez pryzmat działań podejmowanych przez inne osoby. A każdy z nas ma swoje powody i motywacje. Bywają podobne, ale ich proporcje są bardzo indywidualne. Na naszej życiowej drodze potrzebujemy kompasu by być pewnymi, że zmierzamy w dobrym kierunku. Takim kompasem są nasze wartości. Odkrywając je i podążając za nimi realizowanie celów może się wydłuży, może nie za każdym razem zakończy sukcesem, ale przynajmniej da nam poczucie, że jesteśmy w życiu w dobrym miejscu, dbamy o to miejsce i nasze życie jest spełnione. A przecież o to nam chodzi?

Chcesz dokonywać zmian bez poczucia porażki? Chcesz trwać w swoich dobrych nawykach? Chcesz w końcu osiągnąć cele w obszarze aktywności i odżywiania? Popracuj z wartościami i sposobem myślenia o zmianach.

Wartości odpowiadają na pytanie dlaczego: chcę to zrobić albo nie zrobić właśnie tego. To coś więcej niż to, że dla mnie ważne jest zdrowie, rodzina i praca. Nie o takie podejście do wartości nam chodzi. Kopiemy głębiej!

Jeśli marzysz o trwałych zmianach w życiu, w różnych obszarach, w zdrowiu czy odchudzaniu, praca z wartościami jest bardzo ważnym krokiem. Dlatego przychodzę z propozycją udziału w Wyzwaniu Kompas Zmian. Praktyczna praca z wartościami, samopoznanie i wzmocnienie wewnętrznej siły – taki jest mój plan dla Ciebie. Dołączysz?

Startujemy we wtorek 31 stycznia

Na czym polega wyzwanie?

  • Przez 5 dni, codziennie  do 15.00 otrzymasz na maila materiały do pracy. Kilka słów wyjaśnienia czym są wartości, dużo ćwiczeń do rozpoznawania swoich wartości oraz praktyczne wskazówki jak wykorzystać to podejście w praktyce – dokonywaniu zmian zdrowotnych czy odchudzaniu.
 • Zachęcam do odsłuchania również podcastu, który jest dobrym wstępem do wyzwania.
 • Wystarczy, że dołączysz do listy uczestników (na końcu wpisu) i znajdziesz kilkanaście minut codziennie by popracować z materiałami. Będziesz mógł wrócić do nich w każdym momencie.
 • Podziel się informacją o wyzwaniu z innymi osobami, które również bezskutecznie albo zbyt krótkotrwale próbowały dokonać zmian, udostępniając grafikę na IG i oznaczając mnie tam. Znajdziesz mnie jako Anna Paluch Psychodietetyk
 •  Wyzwanie jest wstępem do Warsztatów online Skuteczne Odchudzania (z) głową, które rozpoczynają się 8 lutego. Ta również poruszymy temat wartości i popracujemy nad dokonaniem zmian trwałych i utrzymaniu zadawalających efektów.

Dla kogo jest to wyzwanie?

 •  
 • Dla osób, które chciałyby dokonać zmian w życiu i zdrowiu.
 • Dla osób, które próbowały bezskutecznie albo tylko chwilowo dokonać zmian.
 • Dla osób z zaburzoną relacją z jedzeniem, ciałem, sobą.
 • Dla osób, które uważają, że nie mają motywacji do wytrwania w zmianach.
 • Dla osób wiecznie odchudzających się, zajadających emocje i napięcia.

Dołącz do wyzwania

Zapisuje się

* indicates required
Zapisuje się na wyzwanie

Czy można naprawić relację z jedzeniem w 8 tygodni? Pewnie nie zupełnie, ale można stworzyć solidny i trwały fundament w procesie naprawiania relacji z jedzeniem. Zmiana nawyków zdrowotnych, trwałe odchudzanie czy poradzenie sobie z zaburzonymi wzorcami jedzenia to proces, który wymaga czasu, cierpliwości, otwartości i wsparcia. Mam to dla Ciebie! Kurs Odchudzanie (z) głową to przestrzeń do zmian i refleksji systematycznie, ale w swoim tempie i intensywności. Zapraszam na warsztaty online przez 8 tygodni, spotykamy się regularnie co tydzień.

 
kurs odchudzania

You may also like