fbpx
Home BLOG Wzmacniam siłę woli! Wyzwanie

Wzmacniam siłę woli! Wyzwanie

by Anna Paluch
siła woli
siła woli

Wzmacniam siłę woli! Wyzwanie

Mimo, że świat i czas nieco się zatrzymał, my nie powinniśmy. Dla naszego zdrowia fizycznego i psychicznego powinniśmy utrzymać możliwie jak najwięcej normalności w naszym życiu. Nasz roczny cel dotyczący projektowania zdrowego stylu życia trwa, a w kwiecień to miesiąc, w którym pracujemy nad wzmacnianiem samokontroli. To jeden z moich ulubionych tematów, dlatego przygotowałam dla ciebie specjalne wyzwanie.

Oprócz dedykowanych temu tematowi artykułów i podcastów zapraszam cię do udziału w wyzwaniu.

Chcemy lepiej się odżywiać, więcej ruszać, efektywniej pracować. Chcemy rzucić palenie albo fast foody. Chcemy być bardziej cierpliwe albo mniej narzekać. Chcemy, ale mamy słabą silną wolę… Jak zareagujesz, kiedy powiem ci, że wierzę, że naszą samokontrolę możemy wzmacniać tak jak wzmacniamy mięśnie? Mimo wszystko, zmiana nawyków wymaga pracy, dlatego dołącz do wyzwania i popracuj mocniej, sprawdź czy miałam rację.

Zasady wyzwania

  • Dołącz do wyzwania zapisując się do listy uczestników. Dzięki temu codziennie rano przez 15 dni będziesz otrzymywać maila z wskazówką dotyczącą wzmacniania samokontroli.
  • Dołącz do mnie na Instagramie, to tam najmocniej będziemy się wspierać. Zrób prt sc motywacyjnej grafiki i oznacz mnie. Daj znać, że bierzesz udział w wyzwaniu i motywuj innych. Każdy może znaleźć swoje konkretne wyzwanie dla siły woli. Dodatkowo w ramach wyzwania dla siły woli związanej z aktywnością fizyczną, codziennie zaproponuje ci odnośnik do treningu z YouTube, moich ulubionych trenerów, który możesz wykonać w domu w tym czasie kiedy ja lub w wolnej chwili. To będzie dawka motywacji dla nas wszystkich.
  • Obserwuj stronę i bądź na bieżąco z nowymi materiałami i podcastami. Słuchałaś już tego o piankach Marshmallow?
  • Wyznacz swoje własne wyzwanie dla siły woli i to do niego odnoś wskazówki i inspiracje! Chcesz być bardziej aktywna? Lepiej się odżywiać? Pić więcej wody? Lepiej organizować? Efektywniej pracować? Rzucić palenie? Mniej narzekać? Więcej odpoczywać? Zapisz konkret! Podziel się swoim wyzwaniem?

Dołącz do wyzwania

* indicates required

Podziel się z innymi informacją o wyzwaniu, możesz skorzystać z grafik. Jeśli chcesz dodaj na nim informacje o swoim celu i oznacz mnie na IG lub FB. Siła zobowiązania wobec innych też wzmacnia samokontrolę!

Dołącz do wyzwania

* indicates required

You may also like