fbpx
Home BLOG II edycja mini-ekursów psychodietetycznych. Pakiet 3 w cenie 2.

II edycja mini-ekursów psychodietetycznych. Pakiet 3 w cenie 2.

by Anna Paluch

II edycja mini-ekursów psychodietetycznych. Pakiet 3 w cenie 2.

Zapraszam do udziału w II edycji serii mini-kursów. To 5 konkretnych, tematycznych lekcji w postaci materiałów .pdf oraz nagrań mp3, do odsłuchania w dowolnym miejscu i czasie w ramach jednego kursu. Pakiet zawiera 3 bloki tematyczne po 5 lekcji z pełnym zestawem materiałów.  To 15 dni intensywnego rozwoju zawodowego! Startujemy z II edycją już 28 września. 

Tylko teraz, przy okazji II edycji mini-kursów, masz możliwość wykupienia pakietu 3 kursów w dużo niższej cenie. 15 dni intensywnej pracy i ciekawych materiałów. Koszt całości to tylko 199 zł do 28 września. 

PAKIET ZAWIERA

MINI-KURS: SAMOKONTROLA W ODCHUDZANIU

Jednym z największych problemów jakie zgłaszają pacjenci, którzy chcą się odchudzać jest problem ze słabą siłą woli. „Nie potrafię się powstrzymać”, „Najgorsze są popołudnia i podjadanie”. Słyszysz to często? Samokontrola to zdolność organizmu, która ma ograniczone zasoby, ale dobra informacja jest taka, że można wpływać na jej odbudowanie. Samokontrola to również pułapka w jaką wpada nasz umysł, im bardziej się kontrolujemy, tym łatwiej się poddać i wyczerpać zapasy siły woli. Zwłaszcza jeżeli nasza siła woli ma opierać się pokusie jedzenia wokół, którego krąży nasze życie, w końcu to podstawowa potrzeba. Dzięki 5 lekcjom poświęconym tylko tematowi siły woli poznasz psychologiczne i biologiczne mechanizmy powstawania i funkcjonowania samokontroli. Praktyczne zagadnienia dotyczące wykorzystywania samokontroli i odbudowywania jej zasobów pomogą wspierać twoich pacjentów w kryzysowych sytuacjach, tak by odchudzanie przebiegło pomyślnie, a nowe, zdrowe nawyki zostały utrzymane na dłużej. 

I edycja mini-kursu startuje: 28 września 2020

MINI-KURS: NAPADOWE OBJADANIE SIĘ. PROGRAM PRACY Z PACJENTEM

Problemem wielu pacjentów jest napadowe, czy kompulsywne objadanie się, często ma ono podłoże psychologiczne. Jedzenie spełnia wiele psychologicznych funkcji, jako, że jest łatwo dostępne chętnie z niego korzystamy by zredukować stres, podnieść energię, poprawić nastrój, poradzić sobie z nudą i samotnością, ukarać lub nagrodzić. Na bazie tych doświadczeń tworzy się nawyk, którego trudno się pozbyć zwłaszcza, kiedy oprócz nierozwiązanych problemów psychologicznych w grę wchodzi restrykcyjna dieta. Osoba wpada w błędne koło chwilowej ulgi jaką daje jedzenie i poczucia winy, kiedy zorientuje się, jak dużo zjadła. Problem z napadowym objadaniem się to często również wynik źle dostosowanej diety. W momencie kiedy zajmiemy się problemem całościowo, okazuje się, że napady zmniejszają swoją częstotliwość. 

I edycja mini-kursu startuje: 5 października 2020

MINI-KURS: PRACA Z TRUDNYM PACJENTEM. CASE STUDY

Dietetyk, lekarz, trener – to zawody pomocowe, związane z kontaktem z drugim człowiekiem i towarzyszeniem mu w procesie zmiany. To duże obciążenie, zwłaszcza, że nie zawsze mamy do czynienia z zadaniowymi pacjentami, którzy wykonują nasze zalecenia i nie wykazują żadnych problemów. Zmiana stylu życia dotyka wielu sfer funkcjonowania człowieka, jego przyzwyczajeń, relacji, sposobu organizowania czasu, radzenia sobie ze stresem. Nierzadko współpracujemy z osobami z zaburzeniami hormonalnymi, opornymi na zmiany, oddelegowanymi, którymi brakuje odpowiedzialności za swoje zdrowie. Praca z trudnym pacjentem wymaga dostosowania właściwych interwencji, ale też pewności siebie i zadbania o higienę pracy. Łatwo o frustracje, ocieranie się o wypalenie zawodowe, kiedy mamy wrażenie, że nie jesteśmy w stanie pomóc. Przygotuj się na trudne przypadki,  dowiedz się na co zwrócić uwagę.

I edycja mini-kursu startuje: 12 października 2020

KOSZT KURSU

Koszt kursu to jedynie 239 zł 199 zł za 15 dni intensywnej pracy – materiałów teoretycznych oraz praktycznych narzędzi psychologicznych skierowanych do specjalistów. Bez siedzenia na nudnym szkoleniu możesz w każdym momencie, w którym będziesz mieć ochotę, w zaciszu domu popracować nad materiałami z kursu.

  • Materiały skrótowe w formie pdf.
  • Materiały właściwe w formie nagrania mp3 do pobrania i odsłuchania w każdym momencie (jak podcast).
  • Karty pracy związane z tematem kursu.
  • moje wsparcie przez cały czas projektu, jestem do Twojej dyspozycji mailowo czy przez skype w każdym momencie kursu
  • wiedzę, narzędzia, triki, wskazówki, ciekawostki z zakresu psychodietetyki, które ułatwią Ci życie i pomogą klientowi dokonaniu skutecznej i trwałej zmiany
  • możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych,
  • możliwość intensywnej pracy nad swoją karierą zawodową w odpowiednim dla nas miejscu i czasie,
  • zaświadczenie ukończenia kursu
  • możliwość otrzymania faktury

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY PAKIETU

You may also like