fbpx
Home BLOGUMYSŁCOACHING INTENSYWNY CZERWIEC W KRAKOWIE

INTENSYWNY CZERWIEC W KRAKOWIE

by Anna Paluch

Jedzenie emocjonalne (1)

Jak pewnie wiecie, połowa Dbam o Cud (Ania) i nasz dobry duch tego portalu (Edyta), jesteśmy z Krakowa i okolic. Jesteśmy psychologami, uwielbiamy się uczyć i rozwijać i ogromnie cieszy Nas dzielenie się tą wiedzą. Chcemy to robić nie tylko wirtualnie. Dlatego we współpracy z Psychologią w Polsce będę miała możliwość prowadzić warsztaty w Krakowie, a pierwsze odbędą się już w czerwcu. Zapraszam na intensywny, jak sok z granatu, rozwojowy czas w centrum Krakowa!

Co to za warsztaty?

Bardzo leży nam na sercu holistyczne podejście do życia w ogóle w tym rozwój osobisty w różnych rolach (pracownika, szefa, matki, specjalisty, introwertyka)  i sferach życia (pracy, domu, zdrowia, relacji). To chcemy przekazywać na blogu, ale również wyjść z naszymi doświadczeniami do Was. Właśnie na taki wachlarz profesjonalnych warsztatów ze specjalistami w swoich dziedzinach chciałabym Was zaprosić, nie tylko dlatego, że część z nich będę prowadzić. Zapraszam dlatego, że mogę ręczyć za pozostały team specjalistów i dlatego, że uważam te warsztaty za bardzo potrzebne. Potrzebujemy tych umiejętności by codziennie stawać się lepszymi wersjami samych siebie. Potrzebujemy wsparcia tych, którzy naprawdę się na tym znają oraz tych, którzy uczestniczą, w grupie siła zmiany. Każdy znajdzie coś dla siebie, jeśli tylko chce się rozwijać i dbać o swoje zdrowie i higienę psychiczną. 

Warsztat Psychodietetyczny

Warsztat Psychodietetyczny do propozycja dla wszystkich, którym leży na sercu ich zdrowie zarówno fizyczne jak i psychiczne. Bo każda zmiana zaczyna się w głowie. Na spotkaniu nauczymy się zmieniać przekonania, obalimy dietetyczne mity i spróbujemy nauczyć się nowych nawyków, które pomogą nam zbudować zdrowy styl życia oparty na silnych filarach. Zapraszam każdego kto woli zapobiegać niż leczyć. To spotkanie nie tylko dla osób wiecznie odchudzających się, ale dla wszystkich, którzy chcą całościową zająć się swoim zdrowiem. Poprowadzę go Ja, Ania – połowa Dbam o Cud, psycholog, psychodietetyk, właścicielka Gabinetu Flow By Ania. Zapraszam!

Warsztat Asertywności

Kolejna propozycja to Warsztat Asertywności prowadzony przez wspaniałą Edytę Zając – trenerkę, psychologa, autorkę bloga i bestsellerowej książki, właścicielkę Psychologii w Polsce. Kto się interesuje rozwojem osobistym z pewnością Edytę zna!
Asertywność to ciężki temat i trudna umiejętność. Z jednej strony chcemy umieć odmawiać i walczyć o swoje, a z drugiej nie chcemy usłyszeć, że jesteśmy niemili czy pozbawieni empatii. Chodzi o to, aby robić rzeczy w zgodzie ze sobą i tego masz szansę się nauczyć. A w świecie, w którym wciąż bombardują nas propozycje, oferty i obowiązki to naprawdę pożądana umiejętność!

Warsztat wychodzenia z kryzysu myślenia, emocji i działania

Kolejny gruby kaliber! Tym razem warsztat poświęcony wychodzeniu z kryzysu prowadzony przez Anitę Michalską, doświadczonego coacha, która pracowała z wieloma firmami i klientami indywidualnymi. Potrafi skutecznie zmotywować do wyjścia poza schematy myślenia, aby być bardziej kreatywnym i odpornym na stres. W naszym zabieganym świecie łatwo o kryzys, zwątpienie czy postawę „nie wiem co dalej”. Nie damy się kryzysom dzięki skutecznym narzędziom, zmienianiu przekonań, a przede wszystkim dobrej analizie sytuacji kryzysowej.

Warsztat planowania rozwoju ścieżki zawodowej

Ostatnia czerwcowa propozycja to warsztat dotyczący kariery zawodowej prowadzony przez Stasię Serwińską – trener rozwoju osobistego, trener kariery, z wykształcenia socjolog i pedagog. Współtworzy portal Psychologia w Polsce.
Zmiany, zmiany ciągle coś się w naszym życiu zmienia. Biorąc pod uwagę jak wiele czasu i uwagi zajmuje w naszym życiu praca, warto aby ścieżka kariery zawodowej była odpowiednio wytyczona zgodnie z naszymi preferencjami. Trudno Ci zdecydować co robić w życiu? Te warsztaty pomogą ci wejść na właściwy tor planowania poszczególnych kroków na drodze do sukcesu zawodowego.

Jest w czym wybierać prawda? Niech ten letni już, czerwcowy czas, będzie czasem intensywnym w zakresie rozwoju osobistego. Może warto zdobyć nowe umiejętności, aby jeszcze lepiej odnaleźć się w swoich rolach, aby wiedzieć jak żyć zdrowo ciałem i duchem bez kryzysów i zwątpienia?  Pozytywnie, intensywnie do celu! To z kim widzimy się w Krakowie?

 

You may also like